Середа, 28.02.2024, 11:44

\

Диктанти

Головна » Диктанти » Диктанти

Диктант для ДПА 13. Велика ріка мого народу

                                                           13. Велика ріка мого народу

            Боже, як багато у світі краси! Яке небо! А Дніпро синій-синій, чистий. Брате мій Дніпре, бітьку мій дорогий і прекрасний! Скільки радості, скільки глибоких найдорожчих почуттів принесли моєму серцю рідні твої води! Скільки людської краси відкрилося мені на твоєму урочистому березі! Які великі подарунки приніс ти мені, незабутній і безмірно, глибокий любий! Скільки ласки у вітрах над тобою, у синьому небі, що дивиться у твої води й вічно милується тобою! Ти сонце, ніжне й щедре, якому я поклоняюсь і поклонятимусь усе життя, ріско моя дорога й велика!

Велика ріка народу мого!

Прийми мою любов і безмежну подяку, що родився я на твоїх берегах, що пив твою м*яку і чисту воду, що воскрес я душею біля тебе і що вся душа моя сповняється твоєю красою. І очі мої, і мій слух – усі почуття заспокоєні біля тебе, оповиті тобою, красо моя, моє свято, щастя моє. Як багато добра подарував ти мені! Любов*ю наповнив моє серце, надихнув мене на розуміння великого.

(167 слів)Джерело: http://pravila-uk-mova.at.ua
Категорія: Диктанти | Додав: denike (12.04.2011) | Автор: Драгомирик Денис E W
Переглядів: 23564 | Коментарі: 1 | Теги: Збірник, ДПА, диктанти, н.р., тексти, 2010-2011, ДПА диктанти, 2011, диктант, рр. | Рейтинг: 3.3/26
Всього коментарів: 1
1 Едуард  
0
Там замість "батку", написано "бітьку"

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Правила
Категорії розділу
Диктанти [43]
Аудіодиктанти [15]
Пошук
Реклама
Порадити наш сайт

Опитування
Чи знадобилася вам програма "Філолог"?
Всього відповідей: 2519
Вхід
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0