Середа, 28.02.2024, 13:19

\

Диктанти

Головна » Диктанти » Диктанти

Диктант для ДПА 7. Українська національна ідея

7. Українська національна ідея

            Спільна свідомість українського народу, хоч повільно, та все ж формується на наших очах силою обставин його територіальної, економічної, мовної і культурної зібраності. Йдучи назустріч одна одній, шануючи одна одну, переймаючи одна від одної регіональні традиції патріотичного змісту, усі України, від Закарпатської до Слобожанської, обовязково зойдуться в українській ідеї і обєднається в нерозривній єдності нашого народу.

            Це - альфа й омега української ідеї: створити наці, обєднану не лише історичною памяттю, мовою, культурою, а й залученням кожного громадянина до реалізації своїх здібностей, до конкретної праці на будівництві демократичного суспільства і національної держави.

            Зберегти й зміцнити почуттям батьківщини свою державу - це завдання нашої інтелектуальної і політичної еліти, зрештою, завдання нашого народу, якщо він хоче бути нацією,  успішно конкурувати з могутніми сусідами в усіх сферах життя.

            Тільки українська держава, у якій домінуватиме національна ідея, дасть нашому народові світлу будущину і невмирущість. Тільки за умови тривалого, необриваного існування української держави неподільність України та її суверенітету стане моральним законом і незаперечною істиною для наших громадян і для всього світу.

(162 слова)

Категорія: Диктанти | Додав: denike (27.03.2011)
Переглядів: 27872 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 3.2/45
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Правила
Категорії розділу
Диктанти [43]
Аудіодиктанти [15]
Пошук
Реклама
Порадити наш сайт

Опитування
Чи запрошуєте ви на сайт своїх друзів?
Всього відповідей: 2427
Вхід
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0